Kontaktid 2018-07-19T10:46:10+00:00

KONTAKTID

Juhtkond

Väino Sarnet

juhatuse liige
tel: +372 39 29110
mob: 8-108
vaino.sarnet@silpower.ee

Kristi Tint

juhatuse assistent
tel: +372 39 29142
mob: +372 51 03040 (8-142)
kristi.tint@silpower.ee

Tootmisosakond

Arkadi Kislitsõn

tootmisdirektor
tel: +372 39 29120
mob: +372 51 17523 (8-120)
arkadi.kislitsin@silpower.ee

Mihhail Gridjushko

katla-ja turbiniitsehhi juht
tel: +372 39 29309
mob: +372 52 19410 (8-309)
mihhail.gridjushko@silpower.ee

Sergei Aksjonov

elektripaigaldiste osakonna juht
tel: +372 39 29599
mob: +372 58 839888 (8-599)
sergei.aksjonov@silpower.ee

Vjatšeslav Kapralov

taristu- ja remondiosakonna juht
tel: +372 39 29640
mob: +372 58 794970 (8-640)
vjatseslav.kapralov@silpower.ee

Finantsosakond

Jelena Boiko

finantsdirektor
tel: +372 39 29147
mob: +372 52 10566 (8-147)
jelena.boiko@silpower.ee

Irina Samorodova

pearaamatupidaja
tel: +372 39 29645
mob: +372 52 10619 (8-645)
irina.samorodova@silpower.ee

 

Müügiosakond

Olga Žukova

müügijuht
tel: +372 39 29682
mob: +372 53 345037 (8-682)
olga.zhukova@silpower.ee

Galina Petrenko

elektrimüügi spetsialist
tel: +372 39 29676
mob: +372 53 081731 (8-676)
galina.petrenko@silpower.ee

Juri Antonov

energia järelevalve insener
tel: +372 39 29509
mob: +372 53 301493 (8-509)
juri.antonov@silpower.ee

Arendusosakond

Sergei Kulikov

arendusjuht
tel: +372 39 29161
mob: +372 51 66601 (8-161)
sergei.kulikov@silpower.ee

Ija Ivanova

projektijuht
tel: +372 39 29180
mob: +372 53 457587 (8-180)
ija.ivanova@silpower.ee

 

Haldusosakond

Viktor Mark

haldusspetsialist
tel: +372 39 29547
mob: +372 51 03631 (8-547)
viktor.mark@silpower.ee

 

Irina Proskurina

personalispetsialist
tel: +372 39 29179
irina.proskurina@silpower.ee

 

Margarita Barõševa

sekretär-referent
tel: +372 39 29110
silpower@silpower.ee